Nūjo ar vēju dosies divu dienu pārgājienā Kuršu strēlē

Nūjo ar vēju aicina draugus divu dienu Kuršu strēles nūjošanas piedzīvojumu pārgājienā, kurā plānojam apskatīt šīs unikālās pussalas Lietuvas daļas dabas bagātības apmēram 70 km garā maršrutā.

1.diena. (~30 km)
Tikšanās : 29.aprīļa 9:30-9:40 Klaipēdas vecajā pārceltuvē pie prāmja iekāpšanas.
Prāmis Klaipeda – Smiltyne atiet 10:00.

Nūjosim no Smiltines pārceltuves uz pusalas D-gala molu gar cietoksni ar Jūras muzeju un delfināriju, tad pa takām un meža ceļiem dodamies līdz Juodkrantei, pa ceļam pārstaigājot vairākas lielās, ar skaistiem priežu mežiem apaugušās kāpas, kas te sniedzas 30 līdz 53 m vjl. Pa ceļam iziesim jūras krastā un apskatīsim lielo meža ugunsgrēku radītos klajumus, kas daļēji apstādīti ar jaunaudzēm. Diena begsies Juodkrantē ar koka skulptūru parka apskati Ragano kalnā.
Nakšņosim Juodkrantē, saite naktsmājām: https://www.priejuros.lt/lv/naktsmitnes/dzivoklu-ire-juodkrante-pas-janina-815/ , zvaniet un rezervējiet, tur arī kādā krodziņā varēsim paēst un iebaudīt lietuviešu alu.

2.diena. (~40 km)
Starts 30.aprīļa 8:30.

Juodkrante – Garniu kalnas – kormorānu kolonija – Aviu kalnas – veloceliņš cauri Nagliu (mirušo kāpu) rezervātam – Pervalka – Skirpstu kalnas – Karvaičiu kalnas – Preila – Menininku kopa – Vecekrugo kopa ( 67,3 m vjl.)- Bulvikio ragas – Nidas lidosta – Urbo kalnas – Parnidzio kopa ar saules kalendāru – Nidas promenāde – Nidas autoosta.
Autobuss no Nidas atpakaļ uz Smiltynes pārceltuvi atiet 17.00, prāmis tur pāri uz Klaipēdu 18.15.
Tur arī beidzas mūsu pārgājiens, kāpjam savos transportos un laimīgi braucam pa mājām 🙂

Pārgājiens bezmaksas.
Transports, nakšņošana un ēšana būs katram jānodrošina un jāapmaksā pašam.
Iespējams, ka būs viena vieglā mašīna mantu pārvešanai no Klaipēdas uz Juodkranti un atpakaļ.

Nūjo ar vēju nodrošina trases izpēti un informāciju par trases apstākļiem, naktsmājām un labu kompāniju, komandu Nūjo ar vēju.
Pasākums plānots kā draugu pārgājiens, kur katrs apzinās savu varēšanu un motivāciju piedalīties.

Obligāta pieteikšanās pa telefonu 26462030 Benita vai e-pastu: nujoarveju@inbox.lv līdz 2018.g.27.aprīlim.